
Modell LV A címről Lucky Miner Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 7 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 150W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 0.25 | $ 7.60 | $ 91.16 |
| Villamosenergia | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| profit | $ 0.11 | $ 3.21 | $ 38.56 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Gyártó | Lucky Miner |
| Modell | LV |
| Más néven is ismert | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Feloldás | May 2026 |
| Méret | 200 x 128 x 70mm |
| súly | 1100g |
| Zajszint | 40db |
| Rajongó(k) | 1 |
| hatalom | 150W |
| Interfész | Ethernet / Wifi |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |